Hakkımızda

Bedenimiz, ruhumuzun bir yansıması ve bütünlüğünün bozulmaması gereken bir zincirdir.

Bu zinciri oluşturan halkalar, yani fiziksel yapımızı oluşturan organlarımızın uyum içinde eksiksiz çalışmaları, hem ruh hem de beden sağlığımızın korunması adına önem taşımaktadır.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kurulduğumuz 1992 yılından bu yana, fiziksel terapi ve rehabilitasyon alanındaki tüm yenilikleri takip ederek ve uluslararası standartları Türkiye'ye uygulayarak birçok ilke imza attık. Amacımız beden sağlığımız için gerekli olan fizik tedavi ve rehabilitasyonları ihtiyacı olan herkese ulaştırmaktır.

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde, sizlerin en yüksek fiziksel potansiyelinize ulaşmanız için çalışmaktayız. Sizlere olan ilgimiz ve teknik bilgimizin birleşimi ile, yaşamanızdan sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde zevk alabilmeniz için, ruhsal ve bedensel uyumunuzu maksimum seviyede tutmak için gelişimimizi sürdürüyoruz.

Amacımız

Kuruluş amacımız, fiziksel tıp ve rehabilitasyondaki tüm gelişmeleri yakından izleyerek, fiziksel aktivitelerinizi tam kapasiteyle yapabilmenizi sağlamak ve doğru tedavi yöntemleri ile yaşam kalitenizi yükseltmektir. Bu amaç doğrultusunda, mesleki gelişime ve yeniliklere önem veren uzmanlaşmış ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz tedavilerimiz yanında hasta bilgilendirme çalışmalarımız ile de halk sağlığı bilinicini geliştirmeye önem gösteriyoruz.

Felsefemiz

Biz uzmanlaşmanın, gelişmelere ve yeniliklere açık olmanın ve tecrübenin paylaşılmasının önemine inanıyoruz. Tüm ekibimiz, için insani değerler ön plandadır. Her koşulda, bu değerlerin korunması ve güçlendirilmesi için çalışıyoruz.

Sizlere hizmet verirken; özveri, sevgi ve şeffaflık ilkelerimiz doğrultusunda hizmet ediyoruz.

Fizik tedavi ve rehabilitasyonun gelişimine ve halkımızın bu konudaki bilinçlenmesinin sağlanmasına katkıda bulunmak ana ilkemizdir.

Hedefimiz

NATAL Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, kabul görmüş uluslararası standartlarda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ortopedik rehabilitasyon, kadın sağlığı ve omurga sağlığı konusunda uzmanlaşmış ve yurt dışındaki benzeri kuruluşlarla işbirliği içinde olan, lider bir fizik tedavi kuruluşu olmayı sürdüreceğiz.

Türkiye'deki Fizik Tedavi Hastaneleri ve en iyi fizik tedavi merkezleri arasında yer alan Natal, 28 yıllık tecrübesiyle güvenilir, bilimsel ve bütüncül sorgulama ve bütüncül tedavi yaklaşımı ile hizmet sunuyor ve en iyi fizik tedavi merkezi olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

ÜSTE
Whatsapp Yardım
Yardıma mı ihtiyacınız var?